Prosinec 2008

Šťastný Nový rok!!!!!

31. prosince 2008 v 13:50 | Terynka:-* |  ♥SBéčka♥
Tak tohle je pro má SBénka...:-*


Ewa Farna - prý má kluka:D

30. prosince 2008 v 15:26 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Farna: S tímhle týpkem randí! Ewo, dej si na něj pozor!

Ewa Farna

Dnes 08:00
Všem oddaným ctitelům Ewy Farné (15) teď asi spadne brada! Mladá zpěvačka už totiž není sólo. Jejím přítelem má údajně být student a začínající filmař Michal Tesař. Ten ale kolem jejich vztahu mlží, jak může.
"Co byste chtěli slyšet?" zavtipkoval mladík, když se ho Super.cz zeptal na to, zda opravdu chodí s Farnou. "Teď vám k tomu nic neřeknu, zavolejte mi tak za hodinku, musím si to rozmyslet," řekl po chvíli usilovného přemýšlení, jak z celé věci vybruslit, a pochlubil se tím, že se v podobných chvílích nechává inspirovat Jiřím Pomejem, který zarytě mlčí...

Lidé z jeho okolí ale byli naštěstí sdílnější. "Ewu podle všeho opravdu miluje, ale kromě toho má rád pozornost médií, takže se mu vztah se známou osobností hodí do krámu," nechal se slyšet jeden z jeho známých.

Pravdou je, že Tesař je coby student managementu a umění hodně činorodý a dobře ví, že publicita nikdy není na škodu. "Před časem natáčel dokument pro Českou televizi, ale pracoval i na Nově jako kameraman a produkční," říká zdroj z mladíkova okolí. "Kvůli svým aktivitám a možná i kvůli Ewě má ve škole individuální plán a dochází tam jednou týdně," dodává.

Sama Ewa po své manažerce Michaele Kocourové vzkázala, že ohledně vztahu s Tesařem nehodlá nic tajit, že jsou opravdu spolu a mají se moc rádi.

Mladému páru do nového roku nezbývá než popřát, aby jim to dlouho vydrželo, a Tesařovi snad jen to, aby se mu z nenadálé slávy nezatočila hlava. (lv)

!!!A tohle na to napsala Ewa!!!

Pry mám kluka!:D ! Napsala Ewa !

Vážení, tedka jsem se dozvěděla, že mám kluka:D. Napsal to jeden nejmenovaný bulvární server. Jmenuje se pry Michal, je to student managementu atd...Toho kluka vůbec neznám a v životě ho neviděla! To je na tom to nejvtipnější! Tak jsem Vám to chtěla napsat, protože mě to náramně pobavilo! Tak jen at je jasno, žádného kluka nemám a už vůbec ne nějakého, kterého ani neznám:D. Jnak doufám, že jste si užili Vánoce a přeji Vám bombového Silvestra!:)

Vaše Efa Warna:)


Tak zdroje: www.super.cz a www.ewafarna.cz - tak se pobavte lidičky:D:D


Bomba!!! Na Silvestra vypukne Ewamánie!!!

27. prosince 2008 v 16:23 | Terynka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Na Silvestra vypukne Ewamánie


Největší hvězda letošního Silvestra? Už ne Lucie Bílá (42) ani Karel Gott (69)! Letos přejímá štafetu třetí česká Slavice, mladičká zpěvačka Ewa Farna (15).
Ewa vystoupí v hlavním vysílacím čase na třech televizních programech. "Konec roku oslavím v přímém přenosu v novácké show Mejdan roku z Václaváku," řekla Blesku Farna. K tomu bude Ewa spolu s Miroslavem Donutilem (57) hlavní hvězdou silvestrovského speciálu pořadu Hádej, kdo jsem! na Primě. Na České televizi má zpěvačka dokonce celou hodinu vysílání jen o sobě. Letos má konec roku Ewa opravdu hektický. "Na Vánoce jsem se moc těšila, ale letos jsem mamince ani nestíhala pomáhat s pečením cukroví," řekla Blesku zpěvačka. "Kvůli tomu stresu se zapomíná na tradice, to mě štve, já si na nich zakládám," dodala.


Ewička nám, Farnouškům napsala krááásné přáníčko!!!

27. prosince 2008 v 12:50 | Terynka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Tady je to krááásné přání:


Óčko AllStars - Ty jsi jako já

27. prosince 2008 v 4:21 | Terynka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Spousta zpěváků a zpěvaček nazpívali tuhle krásnou nádhernou písničku. Ewča je tam až po minutě, ale nic Vám neudělá, když si jí poslechnete celou, je ÚŽASNÁ...;-)


Recenze DVD/CD Blíž ke hvězdám (Ewa Tour 08)

26. prosince 2008 v 20:14 | Terynka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Živé album Ewy Farné přináší věci z obou jejích alb, k tomu píseň Jaký to je z TV seriálu Ošklivka Katka a navrch studiovou novinku Boží mlejny melou (vůbec ne špatnou!). Některé skladby byly pro koncertní účely hodně přearanžované, vyšperkované kytarovými sóly apod., především ale získaly většinou daleko větší drajv, syrovost a zdravou rockovou "špinavost" v porovnání s nezřídka dost uhlazenými studiovými verzemi. Doprovodná kapela nazvaná De Rocx (tvořená muzikanty, kteří působili nebo dodnes působí v souborech jako Benedikta, Votchi, Jesus Om, Crime And..., Czech Faith No More nebo Le Garden) hraje s nelíčenou chutí - a Ewa samotná? Úplně stoprocentní jako na nahrávkách není, přesto klobouk dolů před jejími výkony.
DVD obsahuje obrazovou verzi téhož vystoupení v pražském Kongresovém centru, doplněnou ovšem o různé dokumentární pohledy do zákulisí. Nutno pochválit především na české poměry nezvykle výpravné pojetí koncertu: na pódiu se pořád něco děje, Ewa střídá převleky atd. Bonusem pak je všech šest dosavadních klipů, ovšem invence jejich tvůrců už byla na mnohem nižší úrovni.

Zlatý hřeb: Boží mlejny melou, Ticho
Zní to jako: Ewa Farna konečně s větším bigbítem v zádech

Body:


Zdroj: SB KLIMIK

Ježíííšek byl štědrý!!

26. prosince 2008 v 18:30 | Terynka:-* |  ♥Rozcestník - Já♥
Ahoj všem!!
Tak co jste dostali od Ježíška?? (Hlasuj v anketě)....
Já jsem dostala: Mobil (Nokia expres music 5310 - červená), Tašku Converse, DVD Blíž ke hvězdám, které jsem viděla od Štědrého dne už 14x, Oblečení (haaafooo), nějaký ty náramky, náhrdelníky, gumičky, kosmetiku (voňavku, malovátka, atd..), knížku..A dál už si to nepamatuju:D Ještě plyšáka - mééďu xD...A to je asi vše..;-) Jinak s eomlouvám všem SBénkám, že nechodím na jejich blogy denně, ale teď o prázkách nemám absolutně vůbec čas, napravím to, 100%, hlavně si mě prosím nemažte z SB...MVMR...:-*

Pa Vaše Terynka:-*

Stonožka - Jaký to je + Boží mlejny melou

26. prosince 2008 v 18:24 | Terynka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Jaký to je:

Boží mlejny melou:


Cítím se jako princezna, říká Ewa Farna

25. prosince 2008 v 19:21 | Terynka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Cítím se jako princezna, říká Ewa Farna

Vendryně - Když byla malá, měla zpěvačka a letošní bronzová slavice Ewa Farna o své budoucnosti docela jiné představy.

"Rozhodně jsem nechtěla být zpěvačkou. Chtěla jsem být princeznou," říká teprve patnáctiletá pěvecká hvězda z Vendryně. Mladá hvězda českého hudební nebe už dosáhla mnohé a před několika dny byla vyhlášena třetí nejlepší českou zpěvačkou v anketě Zlatý slavík, když lepší byly jen Lucie Bílá a Iveta Bartošová.
"Jaké jsem měla pocity na pódiu? Měla jsem obrovskou radost, to dá rozum. V tu chvíli jsem si skutečně připadala jako ta princezna," svěřila se Ewa. V přímém televizním přenosu bylo vidět, jak je dojatá a pro nával emocí a slz měla problém říci při děkovné řeči dvě souvislé věty.
Přes svátky bude mít mladá pěvecká hvězda volno. "Chci se dospat a užít si klidu. A budu koukat na televizi," plánuje Ewa. Po celoročním trmácení se po koncertech a natáčení bude prý celá rodina konečně po hromadě. "Nic zásadního ale neplánujeme, prostě si budeme užívat svátečního klidu a pohody. Na lyže do Alp se vydám s rodiči až začátkem roku," přiblížila zpěvačka, která od září nastoupila na gymnázium v Českém Těšíně.
Jak stíhá školu a pěveckou kariéru? Na novou školu nedá dopustit. "Zatím to jde. Mám individuální studijní plán, učitelé jsou skvělí a vycházejí mi vstříc. Ale teď v listopadu jsem se celkem činila a z celkem dvaceti školních dní jsem byla ve škole 16, takže jsem toho moc nezanedbala," pochlubila se Ewa.
Pochvaluje si i spolužáky, kteří jí pomáhají s případným doučováním. "Jsou výborní a nikdo mi nedává závistivě najevo, že bych byla něco víc. Prostě je všechno v pohodě," raduje se Ewa, jež jsme telefonicky zastihli při posezení s kamarády v kavárně, kde probírali nejen školní záležitosti, ale také Ewin úspěch ve Zlatém slavíkovi.
Závěr roku bude pro mladou pěveckou hvězdu už zase pracovní. V živém televizním přenosu zazpívá na Václavském náměstí v Praze a hned na to půjde do studia do přímého vysílání silvestrovské Noci s Andělem. "No aby Ewy Farné nebylo dost, během Silvestra mě diváci uvidí ještě na třetím televizním kanálu," dodává s úsměvem zpěvačka.


Nové SBénko..........moje super kámoška Lilinkááá♥

20. prosince 2008 v 22:28 | Terezka:-* |  ♥SBéčka♥
Tak tady je moje new SB - upa strašně krááásnej blog o F1:


- Přezdívka - Raikkonenka

Ewa - Co napsala na EwaFarna.cz??? A nějaké drby zase..+ KRÁÁÁSNÝ dimplomééék od Kačenkyyy a Phoebéééé

19. prosince 2008 v 18:10

Ewa v duetu s No Name

Písen " Prvá" jsem měla čest zazpívat s úžasnou skupinou NO NAME. a to v přímém přenosu slovenského SLÁVIKA 2008!! Touto cestou chci poděkovat klukům z No Name, že mi toto umožnili! Pro mě to byl super zážitek, jak to vidíte Vy? Tady je záznam http://cz.youtube.com/watch?v=2B5tOMpzquE

autor: EWA_FARNA

Pro SBénka moje milowaný!!

19. prosince 2008 v 16:41 | Terezka:-* |  ♥SBéčka♥
Ahoj SBénka moje! Možná už je trošku brzo ale udělala jsem Vám přáníčka...:-*..Podle té Bleskovky, jak byla jen pro SB.

Bleskovku nevyplnili:

↑↑↑↑↑↑Vy už opravdu nechcete být mým SB?↑↑↑↑↑↑

Všichni ostatní vyplnili a za to Vám MOOOC děkujuuu:-*♥


Chat s Ewou - ČT

18. prosince 2008 v 23:31 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Ewa Farna
Ewa Farna bronzová Česká slavice


Záznam chatu z pondělí 15. prosince 2008 od 6:00
Luciášek: Ahoj Ewi,chtěla jsem ti popřát k tvému umístění ve Slavíkovi a říct,že ti mooooc fandím. Jsi fakt dobrá,že to všechno zvládáš:-) Chtěla bych se zeptat co si přeješ k vánocům? Diky za odpověd a ještě moc supr písniček. Krásný svátkyyy... :-) :-) :-) P.S. Ještě jedna otázka kdy slavíš svátek? Diky :-)
Ewa Farna: Ahoj Luciášku....:)...děkuji moc...k Vánocům jsem dostala ten nejlepší dárek a to právě bronzového slavíka:)....jinak nic moc věcného nechci:).....Svátek slavím tak jako Eva v Česku, tudiž 24.12...Hezké Vánoce!
Pavel Č.: Jaký pocit si měla za řečnickým pultem při předání ceny? Měla si připravenou nějakou děkovnou řeč?
Moc ti fandím a moc se mi líbíš.
Ewa Farna: Moc mě to dojalo, 3 místo jsem nečekala...a prostě jsem to neudržela a mrzí mě to..:(.....Měla jsem velkou radost, a ikdybych něco připravené měla tak to dojetím nedám
jancarka: ahoj moc gratuluji!! Ale mam takovy divny dotaz! Potrebuji poradit! Chodim na zpev a vysoke polihy me ucitelka uci hlavovym tonem ! Chci se zeptat jestli zpivas hlavovym tonem nebo jak vlastne? Dekuji a promin za tak podivny dotaz :D
Ewa Farna: ahoj, děkuji:).....já zpívám krkem i vysoké tony taky do jisté míry:) neměla bys krk trápita spíš zpívat hlasovým tonem jak Tě paní učitelka učí... ale hlavně zpívej jak to cítíš. Mě pan profesor taky učí 'hlavák' a použivám ho jen občas nebo v hodně vysokých tonech...zatím se učím a doufám, že brzy budu zpívat správnou technikou ale tak aby posluchac rozdíl nepoznal:).. je moc fajn, že se učíš zpěv a neplet si podivnost s originalitou :))
Lucie Kaplanová: Ahoj Ewo, od kolika let zpíváš?mimochodem moc se mi tvoje písničky líbí a hlavně jak je dokážeš zazpívat!...:-)
Ewa Farna: ypívám od malička, tak od 2-3 let.....děkuji moc:) hezké Vánoce
Roman švarc: ewo mas pekni webove stranki mas kluka ano nebo ne
Ewa Farna: děkuji, zatím nemám:(

Trošku starší rozhovorek:-P

16. prosince 2008 v 20:39 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Platila jsi někdy nějakou složenku?
Nevím.

Třeba za elektřinu, za plyn?
Ne, to ještě ne.

Takové věci tě vůbec nezajímají?
No, nezajímají.

A myslíš, že tě to někdy bude zajímat? Nebo na to budeš mít vždy lidi?
Mě to nikdy nebude zajímat, ale asi to budu muset platit.

Ewo, máš vůbec občanku?
Mám, tady někde v tašce.

Čerstvě novou?
Ne, už čtyři měsíce.

Kolik alb máš na kontě?
Na kontě mám tři alba a teď nově i DVD s CD, takže jestli to můžu říct, tak mám vlastně čtyři alba.

V kolika letech jsi začínala?
První desku jsem natočila ve dvanácti letech.

Určitě jsi pořád v jednom kole, máš vůbec čas sama na sebe?
Mám.

Jak si užíváš volna? Relaxuješ, sportuješ? Jaké máš koníčky kromě zpívání?

Nejčastěji spím. Potom ráda chodím někam s kamarády. A koukám na filmy na inter­netu.

Jaký poslední film jsi viděla?
Poslední film, který jsem viděla, byla nějaká kreslená komedie. Myslím, že VALL-I.

A co takové holčičí věci, jako jsou líčení, nakupování, hadříky?

Líčím se, když jdu na nějaké PR akce. Strašně moc ráda nakupuju, ale nesmí to trvat dýl než dvě hodiny.

Často se o tobě píše, že jsi protekční holka, kterou protežuje slavný producent. Jak to bereš?

Beru to s úsměvem. Myslím, že jinak to ani brát nejde. Myslím si, že když se na to koukneme, tak práce manažerů je přesně to, tlačit interpreta do co možná nejvíce rádií, televizí, pořádat koncerty. Tak­že je to jen potvrzení toho, že moji manažeři to dělají správně.


Ewka + Slavík :-P

15. prosince 2008 v 20:56 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥


Zlatý slavík 2008 - Eva Farná

Zlatý slavík 2008 - Eva Farná

Videjka:
Ewa Farna má Slavíka - Další článek:-P

15. prosince 2008 v 20:54 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Ewa Farna má slavíka!

PRAHA / Ewa Farna získala v anketě Český slavík bronz. Sošku za třetí místo v kategorii zpěvačka jí předal další Moravák, držitel Zlatého slavíka z roku 1988, zpěvák Dalibor Janda.

V sobotním večerním přímém přenosu Televize Nova z pražské opery si v silné konkurenci odnesla bronzového slavíka zpěvačka Ewa Farna. Společně s ní byly nominovány v kategorii zpěvaček Aneta Langerová, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Iveta Bartošová a Lucie Vondráčková. Třetí místo v prestižní soutěži je pro Ewu prozatím největším úspěchem v její pěvecké kariéře. Po převzetí ceny z rukou Zlatého slavíka roku 1988 Dalibora Jandy se Ewě při děkování zlomil hlas a dokoce se slzami zarosily její oči. Přes dojetí stačila svoje poděkování dokončit. K úspěchu jí ihned blahopřála Zlatá slavice Lucie Bílá se synem Filípkem a maminka, která Ewu v Praze doprovázela. Druhá v kategorii zpěvaček skončila Lucka Vondráčková a zlatého slavíka i celkové prvenství si odnesla stálice české popmusic Lucie Bílá. V mužské kategorii už po čtyřiatřicáté zvítězil Karel Gott. Prvenství ve skupinách obhájili loňští vítězové - skupina Kabát. Třinec měl další želízko v ohni v kategorii Objev roku - zpěváka, kytaristu a hudebníka Tomáše Kluse. Nejvíce hlasů dali diváci v hlasování prostřednictvím sms Marku Ztracenému před Tomášem Klusem a Ondřejem Rumlem.

Mladá zpěvačka Ewa Farna skončila v hudební anketě Český slavík třetí. K úspěchu jí gratulovat zpěvák Dalibor Janda. (Foto: ČTK)Třetí místo!!!!

14. prosince 2008 v 16:54 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Nemám slov. Klobouk dolů. Ewi...jseš prostě vynikající. Nemám slov prostě...Mě to včera taky dojalo...JSEŠ ÚŽASNÁ!

NEJDOJEMNĚJŠÍ MOMENT
Ewa Farna nemůže zadržet slzy při přebírání ceny
Zatímco Aneta Langerová z první trojice vypadla, přenechala místo někomu jinému. Na bronzové pozici tak skončila Ewa Farna, kterou tato oblíbenost u hlasujících diváků překvapila natolik, že při své děkovací řeči nemohla zabránit slzám. Neustále se za to omlouvala, ale neměla důvod. Její upřímné dojetí byl vlastně zároveň i nejlepší moment z celého Českého Slavíka, protože se stalo něco, co nikdo nečekal. Děkujeme alespoň za to!

- Ewa Farna (15) po převzetí bronzového slavíka doslova ztratila řeč a přímo na pódiu se rozplakala.
- "Vůbec jsem nečekala, že skončím třetí. Úplně mě to odrovnalo a na chvíli jsem nebyla schopná slova," přiznala na party po vyhlášení cen Český slavík Mattoni 2008 Farna, která si na slavnostní vyhlášení pořídila v Polsku nové flitrované šaty. "Tahle cena je pro mě dokonalým završením úspěšného roku," dodala mladičká zpěvačka. Ewa v kategorii zpěvačky skončila za stříbrnou Lucií Vondráčkovou a absolutní slavicí Lucií Bílou.

Ewa Farna

- Nepřehlédnutelné byly také Ewa Farna s Anetou Langerovou. Na jejich modelech bylo znát, že se snaží udržet si trochu mladistvé rebelie.

- Ewička dorazila v černých šatech s šifonovou sukní a flitry, které dokonale doladila šedými návleky na nohy a pletenou čepicí ve stejné barvě. S modelem jí prý pomáhala maminka a té smekáme.
Ewa Farna se po převzetí slavíka rozplakala.

Pozor pozor!!!

13. prosince 2008 v 12:49 | Terezka:-* |  ♥SBéčka♥
Bacha SB!!!

Už máte jen den na splnění Rychlovky... Ale většina super SBéček už jí vyplnilo, a to mě fakticky těší:-* Zítra se pro Vás pokusím udělat dimpolky...:-*

Jinak dneska už v 19:00 mám sraz se svým milowaným Fanclubem a jdeme sledovat do jedné restaurace sledování přímého přenosu Slavíka a jdeme podporovat Ewču!!!!!!Doufm, že bude v první trojci;-)

Mějte s ehezky, papa:-*


Bleskovka pro ESBÉNKA!

7. prosince 2008 v 14:25 | Terezka:-* |  ♥SBéčka♥
Ahoj!
Rozhodla jsem se, že udělám trošku netradiční třídění SBéček. Dám sem Bleskovku na téma VÁNOCE. Bude jen pro SB!!!! To SB, které tu bleskovku nevyplní, tak mu dávám vyhazov. Pořád si nejsem jistá u některých SBéček, jestli sem chodí...Takže:

1)Ahoj moe SB...
2)Už máš nakoupené dárečky?
3)Našel(la) jsi už v skříni nějaké dárečky pro Tebe?:D
4)Budeš pro své SB vyrábět Vánoční dárečky?
5)Jseš rád(a), že jsme SB?
6)Vadilo by Ti hodně, kdybych si Tě vymazala z SB?
7)A jak se těšíš na Vánoce?
8)Víš o tom, že jestli neuděláš tuhle rychlovku do týdne (14.12.), tak si Tě mažu z SB...Udělala bych to hodně nerada, ale doufám, že mě chápeš;-)
9)Tak máš na to odedneška týden...
10)Měj se hezky, ps: ráda s Tebou zůstanu SB.

Ještě jedna věc: tohle rozřazování nebudu oznamovat na bogy, podle toho poznám, jaké SB sem chodí;-) Držim palečky, paa:-*

Obrázky - Srdce: 5