Únor 2009

DiplomeQ od Suzisz:-)

28. února 2009 v 18:58 | Terezka:-* |  ♥MoJe CeNy♥

Promo fotešky - Další!!!

28. února 2009 v 18:21 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Za fotky vděčím svému SB - El Nobymu!!!

Fotky Ewičky:-)

28. února 2009 v 17:59 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
!!!!Kopírujte se zdrojem!!!!


Ewa Farna: Za rebelku i za dámu...

28. února 2009 v 16:55 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Ewa Farna: Za rebelku i za dámu...

Mladá zpěvačka slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.
Mladá zpěvačka slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.
Dnes 08:00
Některé ženy nevědí, co od života chtějí, ani ve zralém věku... Ewa má jasno už teď!!

Kdo by to řekl! Z třináctileté puberťačky, které zprvu nikdo nedával moc šancí, se vyklubala mladá nadějná zpěvačka, která sbírá jedno oceně­ní za druhým. Z dívenky se za dva roky stala pomalu ale jistě mladá žena, která už si nehraje s panenkami, ale poohlíží se po nějakém fešákovi. A o kom že je řeč? O zpěvačce Ewě Farne(15).

Ačkoliv se jí v hudební branži daří, ve škole už to má horší. "Zvládám to. I když vysvědčení a známky podle mě nejsou důležité." Na dotaz, zda se setkává se závistí spolužáků, kupodivu odpověděla, že ne. "Zatím je to v pohodě a nikdo mě ještě nezklamal. U mě je nejhorší, když se v někom zklamu, pak si k němu těžko hledám cestu zpět!"

Ewa není vyzrálá jen v názorech, ale i ve stylu oblékání. "V poslední době jsem 'podpatková'," říká se smíchem Ewa. "Oblečení si zásadně vybírám s mámou. Mám ráda trošku extravagance, rebelství, ale občas jsem ráda
i za dámu." I ohledně budoucích partnerů má Ewa jasno. "Nejsem na krátkodobé věci, a právě kluci v mém věku to tak berou, to se pak blbě hledá. Netvrdím, že čekám v patnácti toho pravého, to ne, ale musí být hlavně hodný a upřímný!"


Nová ikonka!!! --->Od SB Lukassy!!!

28. února 2009 v 13:13 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
MOC DĚKUJU SVÉMU SB EL NOBYMU - EF!!!!


Ewa Farna: Hurá, stává se ze mě žena!!!

26. února 2009 v 15:27 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥


Patnáctiletá Ewa Farna je stále považována za dětskou hvězdičku. Podle hudební kritiky z ní ale roste "opravdu rocková zpěvačka, která má tenhle styl zkrátka v krvi." Zatím už stačila prokázat, že její úspěch není založený pouze na obchodním umění jejího managementu, jak jí bylo stále předkládáno, ale hlavně na jejím talentu.


Držitelka nejprodávanější desky loňského roku vystoupí ve Strakonicích

24. února 2009 v 15:53 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Držitelka nejprodávanější desky loňského roku vystoupí ve Strakonicích

Strakonice - Do Městského kulturního střediska zavítá 7. března mladý idol současné populární hudby Ewa Farna, které mnozí kritici podsouvají příměr - nová Lucie Bílá. Ewa totiž spolupracuje s dvorní textařkou a skladatelem Lucie Bílé, Gábinou Osvaldovou a Ondřejem Soukupem.

Ewa Farna
Ewa Farna
Autor: DENÍK/Pavel Svačina
Sama zpěvačka říká, že by ráda prorazila také do zahraničí. Deska jí už vyšla třeba v Polsku, kde se její jméno objevilo také na první příčce žebříčku MTV a Vivě. Ve Strakonicích vystoupí se svojí skupinou De Rocx, jejíž členové přišli z Ježkovy konzervatoře.
"Kluci jsou skvělí, jsou mladí, talentovaní a vynikající muzikanti. Je samozřejmě důležité, jak hrajou, ale je mi čtrnáct a asi nemůžu hrát s pánama, kterým je padesát," komentuje s úsměvem Ewa svoji mladou kapelu. O svém současném stylu mluví jako o pop-rocku.
"Čím budu starší, tím víc bych chtěla mít hudbu rockovější a zajímavější. Chtěla bych, aby moje hudba byla melodická, ale přitom by měla obsahovat prvky jiných stylů, jako jsou punk nebo pop. V podstatě bych všechno smíchala, ale základ by byl rockový. Tímto směrem bych chtěla jít. Co se týče textů, tak čím víc budu starší, tím víc se mé texty budou vyvíjet. Nemůžu teď zpívat o tom, jak je svět těžký. To mi v mém věku nikdo neuvěří. Musím zpívat o tom, jak mě to baví a jak jsem veselá. Ale je to pravda," říká mladá rockerka a dvojnásobná držitelka platinové desky.
Fakt, že její příznivci jsou jí věrní, dokládá také aktuální cena za nejprodávanější desku roku 2008. Stalo se jí 11.února album Ewy Farne Blíž ke hvězdám.
Strakonické koncertní vystoupení začíná v 19.30 hodin.


Bleskovka 0.14

19. února 2009 v 21:59 | Terezka:-* |  ♥Bleskovky!!!♥
Achujky!
Mám pro Vás další bleskajdu;-) Bude trvat podle toho, kolik lidí se přihlásí:-) Budu ráda, když se moje milowaní SB, přihlásíte:-* ---> Jste neeejlepší:-*
Tentokrát to bude téma ŠKOLA.-->10 otázek

1)Achuuj
2)Jak se vede?
3)Jaký známky máš?
4)Neoblíbenější předmět?
5)Nejneoblíbenější předmět?
6)Nejvíc nudnej předmět?
7)Na jaký předmět máte nejhnusnější učitelku?(povahově,vzhledově,.. prostě vším xD)
8)Na jaký předmět máte nejhezčí a nejhodnější učitelku?
9)Máš třídní učitelku nebo třídního učitele?
10)Na diplomek? Paaa:-*

Dvě starší photečky xD

19. února 2009 v 21:41 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Hezké fotky;-)

Strašný video!!!!!! Panebože to je fakt trapas!!! ---> Terynka -->červený tričko se srdíčkama, strašně kulatej obličej a ošklivka xD---> to jsem já xD

19. února 2009 v 11:12 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥


Ewu Farnou přivádějí uspěchy k pláči...

19. února 2009 v 11:10
EWU FARNOU PŘIVÁDĚJÍ ÚSPĚCHY K PLÁČI

Zpěvačka Ewa Farna (15), o které se mluví jako o budoucí nástupkyni Lucie Bílé, je zase bohatší o jednu cenu. V anketě Deska roku získala ocenění za nejprodávanější DVD s názvem Blíž ke hvězdám. Ewa neskrývala radost. Ve své kategorii porazila takové hvězdy jako Kabát nebo Chinaski. Dokonce nechybělo mnoho a rozbrečela se štěstím stejně jako na předávání cen Českého slavíka.
17. 2. 2009 09:39 - PRAHA
"Nejde říct, jestli z toho mám větší radost než ze Slavíka, prostě je to jiné. Jedno je ale jisté, narozdíl od Slavíků jsou tohle čistá fakta. Slavík je spíš o vkusu, tady jde o reálnou statistiku prodaných desek," řekla Ewa.
"Jde tu samozřejmě i o ten vkus, že si člověk koupí nebo vypálí to, co se mu líbí. Já jsem hlavně ráda, že se desky prodávají, dělá mi to ohromnou radost," svěřila se rodačka z Třince.
Přestože za sebou Ewa nemá ještě dlouhou kariéru, některé věci ji už přivádějí do nostalgie.
"Když se třeba dívám na vítězné DVD, stýská se mi po těch koncertech. To byl právě jeden z důvodů, proč jsem se na Slavících rozplakala. Uvědomila jsem si to a celý svět se mi protočil před očima. Neudržela jsem se a rozbrečela jsem se, bylo to strašně emotivní. Mám z toho všeho velkou radost, a kdyby se náhodou něco změnilo, mám alespoň takovouhle památku," tvrdí zpěvačka.

Ewa Farna by mohla dávat lekce v oblékání!

19. února 2009 v 11:08 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Ewa Farna by mohla dávat lekce v oblékání!

Mladičká zpěvačka Ewa Farna (15) kašle na stylisty a s pomocí maminky si našla svůj styl oblékání. Inspirací zřejmě byly i britské hvězdy, ale její kombinace oblečků nemá chybu. Módní redaktorka Markéta R. dokomentovala a běží shánět čapku à la taťka Šmoula.

1. Ewa Farna

Ewa Farna
Patnáctiletá zpěvačka okoukala styl od svých zahraničních kolegyň a je to velká paráda. K jejímu mládí a rozvernosti sedí legíny, volný topík a vestička. Čapka à la taťka Šmoula je už jen třešničkou na dortu.

Kvůli čemu brečí Ewa Farna

19. února 2009 v 11:05 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Kvůli čemu brečí Ewa Farna


Zpěvačka Ewa Farna, o níž se mluví jako o budoucí nástupkyni Lucie Bílé, má zase o ocenění více. Patnáctiletá hvězdička uspěla v anketě Deska roku, získala cenu za nejprodávanější DVD s názvem Blíž ke hvězdám.
17. února 2009

Ewa neskrývala radost. Ve své kategorii porazila takové hvězdy jako Kabát nebo Chinaski. Dokonce nechybělo mnoho a rozbrečela se štěstím stejně jako na předávání cen Českého slavíka. Slzy by opět tekly proudem, Ewa Farna je prostě velmi emotivní.


Ewa Farna / foto: Korzo

"Nejde říct, jestli z toho mám větší radost než ze Slavíka, prostě je to jiné. Jedno je ale jisté, narozdíl od Slavíků jsou tohle čistá fakta. Slavík je spíš o vkusu, tady jde o reálnou statistiku prodaných desek," řekla Farna.

"Jde tu samozřejmě i o ten vkus, že si člověk koupí nebo vypálí to, co se mu líbí. Já jsem hlavně ráda, že se desky prodávají, dělá mi to ohromnou radost," svěřila se rodačka z Třince.


Ewa Farna / foto: Korzo

Ohlíží se zpět
Přestože za sebou Ewa nemá ještě dlouhou kariéru, některé věci ji už přivádějí do nostalgie. A nutí ji do pláče.

"Když se třeba dívám na vítězné DVD, stýská se mi po těch koncertech. To byl právě jeden z důvodů, proč jsem se na Slavících rozplakala. Uvědomila jsem si to a celý svět se mi protočil před očima. Neudržela jsem se a rozbrečela jsem se, bylo to strašně emotivní."

"Mám z toho všeho velkou radost, a kdyby se náhodou něco změnilo, mám alespoň takovouhle památku," tvrdí zpěvačka.KrÁáÁsNéÉhO VaLeNtÝýÝnAa!!!

14. února 2009 v 9:45 | Terezka:-* |  ♥Valentýn♥
Krásného Valentýna všem!!!! Děkuju za to, že na tenhle blog pořád chodíte!! Děkuju!!!Ewa Farna má přítele, kterého nezná - PANEBOŽE CO TO JE ZASE ZA KECY!!!!

14. února 2009 v 9:44 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Ewa Farna má přítele, kterého nezná

Mladičká zpěvačka Ewa Farna už vyzkoušela, jaké je to být obětí bulváru. Nedávno vyšly na povrch spekulace o jejím údajném vztahu se studentem Michalem Tesařem, který se zřejmě na Ewině slávě chtěl zviditelnit. Farna tvrdí, že ho nezná.

Ewa Farnafoto: Marek Navrátil
Ewa Farna
"Seděla jsem na hodině informatiky ve škole, šla jsem na mail a najednou vidím titulek Farna s přítelem na Slavících. Takže jsem nevěřila vlastním očím. Toho kluka jsem v životě neviděla a vůbec ho neznám. Moc jsem to neřešila, přišlo mi to spíš vtipný, jsou horší věci v životě. Každopádně jsem byla hodně překvapená. Určitě to nebyla pravda," hájí se Farna.
Eva Farna
Zároveň dodává, že by potencionálního partnera před médii pravděpodobně nezatajovala. "Kdybych měla přítele, nebo kluka, tak to zřejmě oficiálně řeknu. Ale asi bych neuvedla, kdo to je," říká patnáctiletá zpěvačka, která ve svém životě ještě nezažila zklamání. "Zatím mě nikdo nezklamal a doufám, že to tak zůstane. Ale Lucka Bílá mi řekla, že je to prostě potřeba, protože pak je o čem zpívat. Ne, že bych se na to těšila, ale vlastně čekám, že to přijde," přiznala Farna.
V současnosti je tedy vítězka Desky roku 2008 v kategorii Hudební DVD bez přítele, tento fakt ji ale netrápí. "Nejsem na krátkodobé věci, což kluci v mém věku asi většinou jsou, takže jsem prostě sama. Až se nějaký kluk najde, tak se najde a budu ráda. Ale nečekám v patnácti žádného pravého," usmívá se Ewa a zároveň prozrazuje, jak by měl její vyvolený vypadat. "Musí být hodný, upřímný a důvěryhodný. Abychom si mohli navzájem věřit, podporovat se v tom, co děláme, a aby mi toleroval to, co dělám já. Měl by být tolerantní žárlivec," vtipkuje zpěvačka.
Ewa Farna
Na otázku, zda by raději měla přítele ze showbyznysu, zatím Ewa nezná jasnou odpověď. "Na jednu stranu by to bylo fajn, protože bychom si v některých věcech rozuměli, třeba v hudbě. Ale zas na druhou stranu, kdybych byla s klukem mimo branži, tak by to byl relax, mohla bych si odpočinout a vypnout od všeho," uzavírá Farna.


Vítězové Desky roku 2008: Nohavica, Ztracený, Vondráčková, Farna a další

12. února 2009 v 14:52 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥

Vítězové Desky roku 2008: Nohavica, Ztracený, Vondráčková, Farna a další

Mediafaxfoto.cz)" alt="Písničkář Jarek Nohavica 11. února 2009 na slavnostním vyhlášení nejprodávanějších hudebních nosičů za uplynulý rok Deska roku 2008. (Foto: Mediafaxfoto.cz)" />
Písničkář Jarek Nohavica 11. února 2009 na slavnostním vyhlášení nejprodávanějších hudebních nosičů za uplynulý rok Deska roku 2008. (Foto: Mediafaxfoto.cz)
  • Na středečním slavnostním večeru byly v pražském divadle Hybernia vyhlášeny výsledky cen Deska roku 2008. Nejprodávanějším hudebním nosičem uplynulého roku se stalo album Ikarus zpěváka Jarka Nohavici se 34 427 prodanými kusy.

Zpěvák roku:
Jarek Nohavica s albem Ikarus zvítězil i v kategorii zpěváků,
na druhém místě se umístil Jiří Zmožek s deskou Největší hity, třetí příčku obsadil Karel Gott s nahrávkou 50 hitů. "Chtěl bych říci, že píseň nemůže spasit, ani zachránit, ale může pomoci," řekl ve svém děkovném projevu Jarek Nohavica.

Zpěvačka roku:
Mezi ženskými interpretkami se na domácím trhu nejvíce prosadilo album Fénix zpěvačky Lucie Vondráčkové s 11 632 prodanými nosiči. Na druhém místě skončila deska Všechno nejlepší, kterou nahrála Marie Rottrová. V pořadí třetí skončilo album Ticho od Evy Farne.

Skupina roku:
Nejprodávanější deskou v kategorii skupin se stalo dílo autorské dvojice Michal Horáček a Petr Hapka zvané Ohrožený druh, kterého se prodalo 22 766 kusů. "Já vím, že nevypadám jako skupina, možná k tomu přispělo to, že jsem měl za komunismu papíry na hlavu pro schizofrenii," vtipkoval Michal Horáček. Za nimi skončila deska Chlebíčky Bratrů Ebenových. Třetí místo připadlo soundtracku k filmu Once, který nahrál irský hudebník Glen Hansard a česká zpěvačka Markéta Irglová.

Objev roku:
Z debutových alb si veřejnost nejvíce oblíbila zpěváka Marka Ztaceného s nahrávkou Ztrácíš, které se prodalo 7851 kusů. Stříbrnou příčku obsadil Josef Vágner s deskou Mně sílu dáš, za ním skončili shodně Tomáš Klus a jeho album Cesta do záhu(d)by a vítěz pěvecké soutěže X Factor Jiří Zonyga a jeho aktuální deska Kus cesty zbývá.

Hudební DVD:
První místo v sekci nejprodávanějších hudebních DVD, na kterém je umístěn záznam živého koncertu, obsadila zpěvačka Ewa Farna s DVD Blíž ke hvězdám, za ní se umístila skupina Kabát a jejich DVD Corrida 2007 live. Na třetí pozici skončila kapela Chinaski a DVD nesoucí název Když Chinaski, tak naživo.

Marek Ztracený přebírá cenu za objev roku 11. února 2009 na slavnostním vyhlášení nejprodávanějších hudebních nosičů za uplynulý rok Deska roku 2008. (Foto: Mediafaxfoto.cz)Zpěvačka Ewa Farna 11. února 2009 na slavnostním vyhlášení nejprodávanějších hudebních nosičů za uplynulý rok Deska roku 2008. (Foto: Mediafaxfoto.cz)

Internetový interpret roku:
Skupina Chinaski se stala i nejstahovanějším a nejprodávanějším interpretem na internetu se 49 286 staženými díly. Druhá příčka v této kategorii připadla zpěváku Danielu Landovi, třetí pak zpěváku Petru Kolářovi.

Nejoblíbenější rádiová skladba:
České rozhlasové stanice hrály během minulého roku nejčastěji skladbu Atentát v podání kapely Kryštof. Druhou nejhranější skladbou se stala píseň Ztrácíš od Marka Ztraceného, třetí pak Vakuum skupiny Chinaski.

Zahraniční interpret:
Mezi zahraničními interprety dominoval na českém trhu soundtrack k muzikálu Mamma Mia s 23 741 prodanými nosiči. Dále pak skupina AC/ DC s albem Black Ice, která přijede v rámci svého turné 17. března do Prahy a nové album skupiny Metallica s názvem Death Magnetic.

Kapela Chinaski 11. února 2009 na slavnostním vyhlášení nejprodávanějších hudebních nosičů za uplynulý rok Deska roku 2008. (Foto: Mediafaxfoto.cz)Zpěvačka Lucie Vondráčková 11. února 2009 na slavnostním vyhlášení nejprodávanějších hudebních nosičů za uplynulý rok Deska roku 2008. (Foto: Mediafaxfoto.cz)

Celým večerem diváky provázel herec a moderátor Petr Vondráček. Vyhlašování cen zpestřilo vystoupení několika známých interpretů. N pódiu se objevili zpěvačky Lucie Vondráčková, Katarina Knechtová, Monika Absolonová, Hana Robinson a interpreti Richard Krajčo, Petr Kolář, Marek Ztracený nebo skupiny No Name, 4 Tet nebo Gipsy.cz, zástupce České republiky na letošní ročník mezinárodní hudební soutěže Eurovize.
Záznam této hudební akce odvysílá 17. února od 21.20 hodin televize Prima.

Ewa - 1.místo - Hudební DVD!!!!

12. února 2009 v 14:51 | Terezka:-* |  ♥♥♥Ewa Farna♥♥♥
Hudební DVD
1. E. Farna (Blíž ke hvězdám) - 15 690
2. Kabát (Corrida 2007 Live) - 12 285
3. Chinaski (Když Chinaski...) - 10 367

Farna živě a filmová Mamma Mia!

Meryl Streepová vytáhla "na bednu" zahraničních nahrávek soundtrack k filmovému megahitu Mamma Mia!, čímž na nižší pozice odsunula drsňáky z Metalliky i AC/DC. Farna se nově pyšní cenou za nejprodávanější hudební DVD.
//<![CDATA[ Misc.videoFLV({ data: "http://servis.idnes.cz/stream/flv/data.asp?idvideo=V081106_141519_tv-hudba_sha&idostrova=kultura&idrubriky=andel&idclanku=A090211_172531_andel_efl", width: 460, height: 388 }); //]]>
Ceny Deska roku 2008 se předávaly v pražském Divadle Hybernia. Scéně dominovaly obří makety klasických vinylových desek, vlastně symbolů celého večera. I předávající totiž četli jména vítězů jednotlivých kategorií z vinylů.